pn-pt w godz. 8.00-22.00

czw, pt w godz. 9.00-13.00

20 lat minęło... Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym ARKA

Na terenie gminy Wołomin od 20 lat działa

Fundacja Pomocom Osobom Niepełnosprawnym „ ARKA”.

Tegoroczny Jubileusz Świętowano 7 maja 2011

w Miejskim Domu Kultury w Wołominie.

Imprezę rozpoczął powitaniem wszystkich gości

Prezes Fundacji p. Arkadiusz Rychta.

W tym ważnym dniu nie zabrakło wyjątkowych gości tj. Andrzej Źelezik,

Ksiądz Dziekan Sylwester Sienkiewicz, były burmistrz Polikarp Bulik,

przedstawiciel rady powiatu Ireneusz Maślany, dyrektor OSiR-u Krzysztof Gawara ,

Dyrektor MDK Mirosław Rzońca oraz wielu innych gości,

którzy zostali obdarowani przez Prezesa i podopiecznych „ ARKI” podziękowaniami za okazaną pomoc i wsparcie.

Goście, którzy licznie przybyli nie zapomnieli również o kwiatach

i symbolicznych upominkach dla Arkadiusza Rychty.

Po wysłuchaniu koncertu zespółu „Blue Jeans”

oraz obejrzeniu przedstawienia „ Szukając dobra” w wykonaniu podopiecznych fundacji,

Arkadiusz Rychta opowiedział o działalności  fundacji na przestrzeni 20 lat.

Na zakończenie została przygotowana miła niespodzianka w postaci jubileuszowego tortu i zabawy tanecznej.

{phocagallery view=category|categoryid=117}

Dzień Przedsiębiorczości

DSC 0372

20 kwietnia z okazji Dnia Przedsiębiorczości odwiedzili nas młodzi adepci marketingu z Zespołu Szkół Ekonomicznych im Stanisława Staszica w Wołominie. Przygotowaliśmy dla nich grę terenową (o której fikcyjności dowiedzieli się dopiero na zakończenie spotkania), w ramach której przebyli z nami wszystkie etapy produkcji wydarzenia artystycznego w Miejskim Domu Kultury. Negocjacje, plakat, rider techniczny- te pojęcia na pewno nie będą dla naszych gości niezrozumiałe. Był to kurs zdecydowanie przyspieszony, zwieńczony emisją nagrania zapowiedzi medialnej w Radio Fama. Serdecznie Dziękujemy naszym Radiowcom za pomoc w przygotowaniu intrygi.

Mamy nadzieję że się podobało!!!

Czytaj artykuł: Dzień Przedsiębiorczości

Konkurs recytatorski - "Norwid - poeta naszej ziemi"

DSC 0120

W piątek 15 kwietnia w sali wołomińskiego MDK - u odbyły się eliminacje XVI KONKURSU POETYCKIEGO „NORWID- POETA NASZEJ ZIEMI”. W szranki stanęło ze sobą kilkunastu recytatorów, aktorów i wykonawców piosenki poetyckiej.

Czytaj artykuł: Konkurs recytatorski - "Norwid - poeta naszej ziemi"

Weekend w MDK

DSC 0335

To był bardzo pracowity weekend dla ekipy wołomińskiego Miejskiego Domu Kultury. Rozpoczął się już w piątkowy wieczór wernisażem wystawy i prelekcją na temat trudnej sztuki komiksu Łukasza Kowalczuka „SZLAM 2”. Artysta szeroko znany wszystkim miłośnikom komiksu będzie prezentował swoje prace do 11 maja. Warto się wybrać i popatrzeć - bo zdecydowanie prace Kowalczuka robią wielkie wrażenie.

Czytaj artykuł: Weekend w MDK

II Ogólnopolski Festiwal Teatralny Blackout

FormatFactoryDSC 0190

9 i 10 kwietnia w Miejskim Domu Kultury dominował teatr. A dokładnie 10 teatrów. Każdy inny, i jak powiedziała Przewodnicząca Jury dr Magdalena Zaorska, wszystkie bardzo wartościowe. Prowadzony przez Piotra Stawskiego- Dyrektora Festiwalu Teatr PaTaTaj, na inaugurującym Festiwalowe zmagania premierowym przedstawieniu „Wio Jakoby Tacy Somi” rozłożył (i to dosłownie) publiczność na krzesłach.

Czytaj artykuł: II Ogólnopolski Festiwal Teatralny Blackout

Kawiarenka MDK MamyWołomin Wołomiński Uniwersytet Trzeciego Wieku

wolominska-kronika-filmowa

meme from iphonetextgenerator

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter. Będziesz regularnie otrzymywał na swoją skrzynkę specjalnie przygotowany e-mail z informacjami o zbliżających się wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez MDK Wołomin.

Zaakceptuj regulamin Newslettera aby się zapisać.

Małe projekty LGD

Przygotowanie, nagranie, wydanie i promocja płyty CD "Na polu wierzba" w wykonaniu Chóru Miejskiego Cantus Cordis

lgd-wierzba-projekt unijny

patroni honorowi i organizatorzy