pn-pt w godz. 8.00-22.00

wt w godz. 13.30-17.30
czw, pt w godz. 9.00-13.00

Płatność za zajęcia

SZANOWNI RODZICE, OPŁATĘ ZA ZAJĘCIA można wnosić:

PRZELEWEM na konto Miejskiego Domu Kultury w Wołominie nr

W tytule przelewu prosimy wpisać:
* imię i nazwisko dziecka
* nazwa sekcji;
* miesiąc;
* jeśli są zniżki wpisać jakie
* numer Wołomińskiej Karty Rodziny.

lub GOTÓWKĄ w KASIE MDK.

Wołomiński Program Wspierania Rodziny

WPWR

Zniżki w MDK dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny przysługują osobom zamieszkującym gminę Wołomin

Karty Dużej Rodziny wydawane mieszkańcom naszej gminy rozpoczynają się od nr. 1434123.

karta avKartaDuzejRodziny logo

Karnety MDK

karnety 2014 1

Bądź na bieżąco

icon_facebook icon_rss

20 lat minęło... Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym ARKA

Na terenie gminy Wołomin od 20 lat działa

Fundacja Pomocom Osobom Niepełnosprawnym „ ARKA”.

Tegoroczny Jubileusz Świętowano 7 maja 2011

w Miejskim Domu Kultury w Wołominie.

Imprezę rozpoczął powitaniem wszystkich gości

Prezes Fundacji p. Arkadiusz Rychta.

W tym ważnym dniu nie zabrakło wyjątkowych gości tj. Andrzej Źelezik,

Ksiądz Dziekan Sylwester Sienkiewicz, były burmistrz Polikarp Bulik,

przedstawiciel rady powiatu Ireneusz Maślany, dyrektor OSiR-u Krzysztof Gawara ,

Dyrektor MDK Mirosław Rzońca oraz wielu innych gości,

którzy zostali obdarowani przez Prezesa i podopiecznych „ ARKI” podziękowaniami za okazaną pomoc i wsparcie.

Goście, którzy licznie przybyli nie zapomnieli również o kwiatach

i symbolicznych upominkach dla Arkadiusza Rychty.

Po wysłuchaniu koncertu zespółu „Blue Jeans”

oraz obejrzeniu przedstawienia „ Szukając dobra” w wykonaniu podopiecznych fundacji,

Arkadiusz Rychta opowiedział o działalności  fundacji na przestrzeni 20 lat.

Na zakończenie została przygotowana miła niespodzianka w postaci jubileuszowego tortu i zabawy tanecznej.

{phocagallery view=category|categoryid=117}

Wołomin Local Fest rośnie w siłę!

DSC 0320

W sobotę, 6 lutego w Miejskim Domu Kultury w Wołominie odbyła się 5 edycja imprezy Wołomin Local Fest. Poprzednie edycje pokazały, że ta oddolna inicjatywa wołomińskiej młodzieży chętnie wspiera akcje pro-zwierzęce. Tę edycję połączono z wydarzeniem „wegetarianizm-dlaczego warto zmienić dietę?”. Przełomowości dodał również koncert grupy z Meksyku THELL BARRIO, który obecnie odbywa trasę w Europie. Na scenie zagrali również wszystkim dobrze znani MORON-i (Kobyłka), GOOD ATTITIUDE (Wyszków) oraz ASSAULT (Bydgoszcz).

Czytaj artykuł: Wołomin Local Fest rośnie w siłę!

Karnawał w MDK

12633189 1005983989445281 1732012222 o

30 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Wołominie odbyła się bałkańska impreza karnawałowa. O oprawę muzyczą wydarzenia zadbał zespół KLEZMAFOUR oraz DJ – Warsaw Balkan Madness w towarzystwie muzyka grającego na bębnach i tancerki.

Czytaj artykuł: Karnawał w MDK

Zima w mieście - pierwszy tydzień za nami

DSC 0065

Pierwszy tydzień akcji "Zima w mieście" w Miejskim Domu Kultury w Wołominie powoli dobiega końca. Z chęcią podsumujemy to, co wydarzyło się w tym czasie! Dzieci miały do tej pory okazję poznać zajęcia z robotyki, pograć w kręgle, odwiedzić lodowisko miejskie i pojechać do Sejmu, gdzie poznały miejsce na co dzień widywane jedynie w TV.

Czytaj artykuł: Zima w mieście - pierwszy tydzień za nami

Wycieczka do Muzeum Techniki w Warszawie

DSC 0536

Wycieczka w ramach Wołomińskiego Uniwersytetu Wołomińskiego i wykład:
 - Jak las zmienił się w węgiel - historia węgla i jego wydobycia
 - Mój przyjaciel Bajtuś - w2 czym pomaga nam komputer i jak liczyli ludzie dawniej, kiedy nie było komputerów.

Czytaj artykuł: Wycieczka do Muzeum Techniki w Warszawie

"DZIADEK DO ORZECHÓW" TEATR PALLADIUM W MDK W WOŁOMINIE!

DSC 0593

12 stycznia (wtorek) na deskach Miejskiego Domu Kultury w Wołominie odbyło się wyjątkowe widowisko taneczne "Dziadek do Orzechów" w wykonaniu Teatru Palladium. Grupa z Warszawy gościła w Wołominie po raz pierwszy a już zdążyła podbić serca naszej publiczności, zarówno maluchów, jak i dorosłych!

Czytaj artykuł: "DZIADEK DO ORZECHÓW" TEATR PALLADIUM W MDK W WOŁOMINIE!

Wernisaż wystawy fotografii "Przestrzenie" autorstwa Pawła Zakrzewskiego

MG 8219 1

W piątek, 8 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Wołominie zorganizowano wernisaż wystawy fotografii "Przestrzenie" autorstwa Pawła Zakrzewskiego – podróżnika, fotografa, grafika, muzyka. Wernisaż rozpoczął nowy cykl spotkań podróżniczych w MDK. Paweł w swoich pracach pokazał fotografie dwóch światów – miejskiego i naturalnego. Zdjęcia zostały wykonane między innymi w Tajlandii, Ukrainie i Gruzji.

Czytaj artykuł: Wernisaż wystawy fotografii "Przestrzenie" autorstwa Pawła Zakrzewskiego

Kawiarenka MDK MamyWołomin Wołomiński Uniwersytet Trzeciego Wieku

wolominska-kronika-filmowa

meme from iphonetextgenerator

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter. Będziesz regularnie otrzymywał na swoją skrzynkę specjalnie przygotowany e-mail z informacjami o zbliżających się wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez MDK Wołomin.

Zaakceptuj regulamin Newslettera aby się zapisać.

Małe projekty LGD

Przygotowanie, nagranie, wydanie i promocja płyty CD "Na polu wierzba" w wykonaniu Chóru Miejskiego Cantus Cordis

lgd-wierzba-projekt unijny

patroni honorowi i organizatorzy