pn-pt w godz. 8:00-22:00
sob w godz. 8.00-16.00

wpłaty za zajęcia

Płatność za zajęcia

SZANOWNI RODZICE, OPŁATĘ ZA ZAJĘCIA można wnosić:

PRZELEWEM na konto Miejskiego Domu Kultury w Wołominie nr

W tytule przelewu prosimy wpisać:
* imię i nazwisko dziecka
* nazwa sekcji;
* miesiąc;
* jeśli są zniżki wpisać jakie
* numer Wołomińskiej Karty Rodziny.

lub GOTÓWKĄ w KASIE MDK.

Wołomińska Karta Dużej Rodziny

BanerKartaRodziny

Karnety MDK

karnety 2014 1

Kalendarium powiatowe

678Spotkanie autorskie z Krzysztofem Petkiem9Autokarowa wycieczka do MUZEUM HISTORII ŻYDÓW POLSKICH w Warszawie10VII MARECKI KONKURS MUZYKI INSTRUMENTALNEJ dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w kategorii pianino, keyboard, gitara klasyczna.
UNIWERSYTET DZIECIĘCY - „DZIWNA FIZYKA” – temat dla I roku
UNIWERSYTET DZIECIĘCY – „MINERAŁY I KRYSZTAŁY” – temat dla II roku
11WARSZTATY RĘKODZIEŁA dla dorosłych i młodzieży. Temat: „SPĘKANIA NA SZKLE – MAKRO I MIKRO”
Otwarcie wystaw: „TAJEMNICZY OGRÓD” – rysunek KATARZYNY KASENKO oraz „SPOTKANIE Z NATURĄ” – malarstwo JAROSŁAWA DRĄŻKA oraz koncert „ZŁOTE PRZEBOJE” w wykonaniu RAFAŁA SADOWSKIEGO
Kabaret Nowaki w MDK
12„NIEDZIELA Z MAMĄ, NIEDZIELA Z TATĄ” - spektakl „PAN MALUTKI”
1314Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej1516Prelekcje „PROFILAKTYCZNE I LECZNICZE DZIAŁANIE JASKINI SOLNEJ” w Markach ul. Bandurskiego 22a oraz „JASKINIE W WIELICZCE I BOCHNI oraz INNE W POLSCE”17XIV Powiatowy Konkurs
Udział uczniów Ogniska Muzycznego MOK w Markach w FINALE XIV POWIATOWEGO KONKURSU MUZYKI INSTRUMENTALNEJ – ZĄBKI 2015
PRELEKCJA MARKA BORKOWSKIEGO pt „KOMIN, ZABYTEK MARECKI”
Wernisaż wystawy pasteli Krystyny Bileńki "Dwa światy"
18AKUSTYCZNY KONCERT KWARTETU „KLEZMERSI”
Wołomin Local Fest #2
20Autokarowa wycieczka dzieci z klubiku „MIŚ” w Przedszkolandii MOK w Markach do SALI ZABAW „ELDORADO” w Warszawie.
XX POWIATOWY KONKURS SPRAWNOŚCI ORTOGRAFICZNEJ "DYKTANDO 2015". II etap miejski w Domach i Ośrodkach Kultury.
212223„KOBIETA W WIOSENNYM NASTROJU” – RECITAL GRAŻYNY BIERNAT – sopran, przy fortepianie:DARIUSZ STOKOWIEC24UNIWERSYTET DZIECIĘCY – „ELEKTROSTATYKA” – temat dla I roku.
WYKŁAD dr KRYSTYNY DŁUGOSZ-KURCZABOWEJ pt BIBLIA W JĘZYKU POLSKIM, czyli tzw. „BIBLIZMY”. Część 1.
UNIWERSYTET DZIECIĘCY – GĘSTOŚĆ” – temat dla II roku.
25I Ogólnopolski Festiwal Blackout
WARSZTATY RĘKODZIEŁA dla dorosłych i młodzieży. Temat: „TRANSFER – NAUKA ROBIENIA TRANSFERU PRZY UŻYCIU MEDIUM TRANSFEROWEGO”
Autokarowy wyjazd do TEATRU „SCENA PREZENTACJE” na spektakl MARCA FAYETA pt „NEWS NA JEDYNKĘ”.
26Koncert Katarzyny Groniec "ZOO" - I Ogólnopolski Festiwal Teatralny "Blackout"
2728Zakończenie II etapu (miejskiego) XX POWIATOWEGO KONKURSU SPRAWNOŚCI ORTOGRAFICZNEJ "DYKTANDO 2014"2930123
456789XXV FESTIWAL PIOSENKI ZĄBKI 201510

Bądź na bieżąco