cover huta white

ul. Mariańska 7
05-200 Wołomin
tel. 22 787 45 13
mdk@mdkwolomin.pl

Herb gminy Wołomin
   
  • a8
  • a7
  • a5
  • a4
  • a3
  • a2
  • a1
  • 3
  • 2
  • 1

Informacje

Kontakt

Miejski Dom Kultury w Wołominie

Telefon: 22 787 45 13
Adres: ul. Mariańska 7,
05-200 Wołomin
Emailmdk@mdkwolomin.pl

Piotr Stawski

Stanowisko: Dyrektor
Pokój
: 23
Telefon: 22 787 45 13 wew. 20
Telefon: 606 659 553
Emailpiotr.stawski@mdkwolomin.pl

Katarzyna Pergoł

Stanowisko: Główny Księgowy
Pokój: 22
Telefon: 22 787 45 13 wew. 24
Emailkatarzyna.pergol@mdkwolomin.pl

Beata Gajewska

Stanowisko: Główny Specjalista ds. Kadr, Płac i Sekretariatu
Pokój: 23
Telefon: 22 787 45 13 wew. 20
Emailbeata.gajewska@mdkwolomin.pl

Iwona Dybeł-Kopulska

Stanowisko: Specjalista ds. animacji, Kasjer
Pokój: 28
Telefon: 22 787 45 13 wew. 23
Emailiwona.kopulska@mdkwolomin.pl

Martyna Matuszak

Stanowisko: Główny specjalista ds. animacji
Pokój: 28
Telefon: 22 787 45 13 wew. 22
Emailmartyna.matuszak@mdkwolomin.pl

Seweryn Nowicki

Stanowisko: Koordynator ds. Młodzieżowej Rady Kultury
Pokój: 28
Telefon: 22 787 45 13 wew. 22
Email: seweryn.nowicki@mdkwolomin.pl

Olga Pruszyńska

Stanowisko: Specjalista ds. promocji
Pokój: 28
Telefon: 22 787 45 13 wew. 22, 668 031 752
Emailolga.pruszynska@mdkwolomin.pl

Iwona Stefańska

Stanowisko: Specjalista ds. animacji
Pokój: 28
Telefon: 600 882 030
Telefon: 22 787 45 13 wew. 22
Emaili.stefanska@mdkwolomin.pl

Aneta Jędrzejewska

Stanowisko: Specjalista ds. animacji
Pokój: 28
Telefon: 795-508-038; 22 787 45 13 wew. 22
Email:aneta.jedrzejewska@mdkwolomin.pl

Robert Duchnowski

Stanowisko: Kierownik Działu Administracyjno-Gospodarczego
Pokój: 21
Telefon: 608-075-327, 22 787 45 13 wew. 28
Email: robert.duchnowski@mdkwolomin.pl

Portiernia

Stanowisko: Pracownik Gospodarczy - Portier
Telefon
: 22 787 45 13 wew. 21
Emailmdk@mdkwolomin.pl

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE Kalendarium wydarzeń

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE Godziny otwarcia

Miejski Dom Kultury
pn-pt: 8.00-22.00
sb: 9.00-15.00
tel. 22 787 45 13

Kasa MDK

KASA 11 12 2018 2

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE MDK partnerem Wołomińskiej Karty Seniora

Karta Seniora baner www partnerzy

Karta Seniora 03

Seniorom posiadającym Wołomińską Kartę Seniora przysługują w MDK następujące zniżki:

  • 5% znizki od ceny biletów wejściowych na imprezy organizowane przez MDK
  • 10% zniżki od ceny zajęć prowadzonych w ramach sekcji w MDK

Patroni medialni

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Twoje preferencje dotyczące plików cookies znajdują się w ustawieniach przeglądarki, gdzie możesz je zmienić. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikacj cookies kliknij w ten odnośnik.

  Akceptuję pliki cookies na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk