ul. Mariańska 7
05-200 Wołomin
tel. 22 787 45 13
fax 22 787 87 63
mdk@mdkwolomin.pl

Herb gminy Wołomin
   

Sekcje muzyczne

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd
 
instruktor Władysław Chanas
 
poniedziałek 19.00-21.30
środa 19.00-21.30
zajęcia bezpłatne
sala chóralna (26), poziom 2
 
koordynator: Olga Pruszyńska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Cezary Bierzniewski

środa 14.00-21.45

opłata 35 zł/ lekcja 45 min.
sala muzyczna (14), poziom 0
 START 5 PAŹDZIERNIKA
koordynator: Aneta Jędrzejewska
0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Zenon Dukacz
sala muzyczna D (36), poziom 3
od poniedziałku do piątku 13.30-18.45

opłata 40 zł/ lekcja (45 min)

koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

dyrygent Łukasz Wojakowski

wtorek 19.00-21.45
piątek 19.00-21.45 
zajęcia bezpłatne
sala widowiskowa, poziom -1
 
koordynator: Olga Pruszyńska

strona WWW: orkiestra.um.wolomin.pl
0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Łukasz Wojakowski

zaplecze sceny A (1), poziom -1
140 zł/m-c, zajęcia 2 razy w tygodniu po 45 minut
(godziny zajęć ustalane indywidualnie: wtorek, czwartek)
 
Koordynator: Aneta Jędrzejewska
0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd
instruktor: Jarosław Gaś
 
wtorek 15.00-21.00 
muzyczna B (12)
lekcje indywidualne
40 zł/zajęcia (30 minut)
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska
0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

Instruktor: Natalia Kaczorowska
telefon (do instruktora): 606-306-885

Termin:
wtorek 16.30-19.00
(podział na grupy)
 
opłata: 100 zł/m-c
sala 30 (III piętro)
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska
 

Poezja Ruchu

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

Instruktor: Piotr Tomaczak
Przedział wiekowy: od 7 lat

Godziny zajęć:
środa 17.00-18.00
środa 18.00-19.00

Koszt zajęć:
100 zł za miesiąc

Miejsce zajęć:
sala widowiskowa, nr 7, poziom -1

Koordynator: Aneta Jędrzejewska
start 14 września

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Halina Kalinowska-Ołdak

dzieci od lat 5
 
poniedziałek, środa 15.30-16.20 (gr. początkująca)
poniedziałek, środa 16.30-17.20 (kontynuacja)
 
opłata: 100 zł/miesiąc
sala taneczna B (34), poziom 3
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska
start 12 września

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

Instruktor: Agata Kołodziej
Przedziały wiekowe: 6-12 lat, od 13 lat

Godziny zajęć:
środa 17.45-18.45
środa 18.45-19.45
piątek 18.30-19.30
piątek 19.30-20.30

Koszt zajęć:
70 zł za m-c (raz w tygodniu)
120 zł za m-c (2 razy w tygodniu)

Miejsce zajęć:
sala nr 33, 3. piętro

Koordynator: Aneta Jędrzejewska
start 14 września

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Bartosz Jakubowski
tel. 509-649-744
 
Przedział wiekowy: 4-7 lat
 
wtorek, czwartek 15.00-16.45
opłata 120 zł/miesiąc
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska
start 13 września
0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

Instruktor: Anna Sojecka
tel. 606-806-334
Przedział wiekowy: 4-6 lat, I-III klasa

Zajęcia rozpoczną się w październiku.

Godziny zajęć:
wtorek, czwartek 16.30-17.00
wtorek, czwartek 17.00-17.30

Koszt zajęć:
45 zł za miesiąc
(2 razy w tygodniu)

Miejsce zajęć:
sala nr 33, poziom 3

Koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Marcin Sieradzki

piątek 16.35–17.20 (gr. pocz.)
piątek 17.20-18.20 (gr. zeszłoroczna)
opłata 50 zł/m­-c

Przedział wiekowy: 4-12 lat

sala taneczna nr 34, poziom 3
koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

Pilates

poniedziałek 10.30-11.30
poniedziałek 11.30-12.30
piątek 11.30-12.30
opłaty: 35 PLN/m-c (zajęcia raz w tygodniu) lub 50 PLN/m-c (zajęcia dwa razy w tygodniu)

Fitness brazylijski

poniedziałek+środa 11.00-12.00
opłaty: 80 PLN/m-c (zajęcia dwa razy w tygodniu)

Tai-chi

wtorek 9.30-11.00
opłata: 50 PLN/m-c

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor: Izabela Kieś
 
poniedziałek+środa 20.00-21.30, sala 34
opłata: 100 zł/miesiąc
 
wtorek 9.30-11.00, sala 34
opłata: 50 zł/miesiąc
 
sala 33/34, poziom 3
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska
start 12 września

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor: Robert Jakubowski
tel. 502-356-762
 
Breakdance, electro, boogalow, popping.
 
Przedział wiekowy: od 8 lat
 
wtorek, czwartek 17.00-21.30 (wszystkie grupy)

opłata 120 zł/miesiąc
sala taneczna (33/34), poziom 3
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

 
poniedziałek, środa 17.30-18.30
 
opłata 100 zł/miesięcznie
sala taneczna B (34), poziom 3
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska
start 12 września

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

 
poniedziałek, środa lub piątek 18.30-19.30
 
opłata 100 zł/miesiąc
sala taneczna B (34), poziom 3
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska
start 12 września

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Jose Melreles

poniedziałek 12.00-13.00, środa 12.00-13.00 (zajęcia 2 razy w tygodniu) - trwają zapisy
środa 20.00-21.00 (w okresie ferii, tj. 15 i 22 lutego 2017 zajęcia w godzinach 19.00-20.00)

opłata:
80 zł/miesiąc (dwa razy w tygodniu)
60 zł/miesiąc (raz w tygodniu)

sala taneczna B (34), poziom 3
sala taneczna (33), poziom 3

koordynator: Aneta Jędrzejewska

Teatr

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Piotr Stawski

zajęcia bezpłatne
sala widowiskowa, poziom -1
 
koordynator: Olga Pruszyńska
 

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Piotr Stawski

wtorek, 18.00-21.45

zajęcia bezpłatne
sala 19, poziom 1
sala 7, poziom -1
koordynator: Olga Pruszyńska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Norbert Rędzia

piątek 19.00-21.45
zajęcia bezpłatne
sala widowiskowa, poziom -1
 
koordynator: Olga Pruszyńska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Robert Grzelak

poniedziałek 18.00-21.45
środa 19.00-21.45
sala widowiskowa, poziom -1
 
zajęcia bezpłatne
 
koordynator: Olga Pruszyńska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Piotr Stawski

poniedziałki 16.00-21.45
(podział na grupy)
 
koszt zajęć 65 zł/miesięcznie
(zajęcia raz w tygodniu, 60 minut)
 
sala szkoleniowa A (nr 19),
poziom 1
START 19 WRZEŚNIA
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska

Sekcje plastyczne

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor: Aneta Saks
zapisy pod nr tel.: 889 772 062
email: anetasaks@interia.pl

Termin:
poniedziałek 16.00-18.00

sala plastyczna nr 10, poziom 0
TRWAJĄ ZAPISY

Koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Jadwiga Rodzaj

Przedział wiekowy: od 6 lat, dorośli
 
zajęcia:
poniedziałek - 16.00-18.00 (I gr.)
poniedziałek - 18.00-20.00 (II gr.)
poniedziałek - 20.00-21.45 (dorośli)
czwartek - 16.00-18.00 (III gr.)
czwartek - 18.00-20.00 (IV gr.)
czwartek - 20.00-21.45 (dorośli)
 
opłata 90 zł miesięcznie, pojedyncze zajęcia 25 zł
sala plastyczna A (8), poziom 0
 
koordynator Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd
 
instruktor Tamara Szewczak
 
środy
16.30-18.00 zajęcia dla dzieci
18.00-19.30 zajęcia dla młodzieży i dorosłych
 
koszt zajęć: 80 zł/miesiąc (w cenie materiały) - zajęcia dla dzieci
20 zł/1 zajęcie - zajęcia dla młodzieży i dorosłych
płatne z góry za miesiąc
 
Sala Plastyczna A (nr 8), poziom 0
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Wanda Wolf

środa 18.30-20.00

opłata: 90 zł/miesiąc
opłata za luty: 45 zł

sala 10
START ZAJĘĆ 1 LUTEGO

koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Alicja Żelazo

wtorek 16.00-17.30 (10-11 lat)
wtorek 17.45-19.15 (6-9 lat)
piątek 16.00-17.30 (od 12 lat)
piątek 17.45-19.15 (dorośli)
piątek 19.30-21.00 (dorośli)
 
koszt zajęć: 80 zł/mies. (w cenie materiały; zajęcia raz w tygodniu)
sala plastyczna A (nr 8), poziom 0
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska

Nauka i Pasja

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor: Józef Skup
 
wtorek 17.00-21.30 
zajęcia bezpłatne
sala chóralna (26), poziom 2
 
koordynator: Józef Skup
0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Piotr Kierzkowski

poniedziałek godz. 15.00-16.00
poniedziałek godz. 16.00-17.00
poniedziałek godz. 17.00-18.00
piątek godz. 17.00-18.00
 
sala szkoleniowa B (25), poziom 2
opłata 80 zł/m-c
 
Zachęcamy do przychodzenia na zajęcia z własnym laptopem.
 
koordynator Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

Lektor: Agnieszka Wania-­Balcer

Miejsce zajęć: sala szkoleniowa B nr 25 , II p.

Liczba godzin zajęć w tygodniu: 2.
Czas trwania zajęć: 60 minut.
Koszt zajęć: 16 zł za godzinę, 8 zł (Wołomińska Karta Rodziny)

zajęcia w: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
(dwa razy w tygodniu po godzinie)
16.00-21.00

*WTORKI i CZWARTKI:*
16:00 - 17:00 - klasa III
17:05 - 18:05 - klasa II
18:10 - 19:10 - klasa IV
19:15 - 20:15 - klasa VI

*PONIEDZIAŁKI i PIĄTKI:*
18:15 - 19:15 - klasa I i II gimnazjum
19:20 - 20:20 - klasa III gimnazjum

koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

Junior Odkrywca - Eksperymenty

piątki 15.15-16.15
         16.30-17.30
         17.45-18.45
Wiek: 5-6, 7-9, 9-12 lat
 
opłata 110 zł/m-c
pierwsze zajęcia pokazowe: 30 zł
sala chóralna (26), poziom 2
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Ewelina Urynowicz

sobota
godz. 10.00-11.20 (5-6 lat)
godz. 11.30-12.50 (2-4 lata)
 
opłata 70 zł miesięcznie
sala szkoleniowa B (nr 25), poziom 2
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Michał Szachno

Zajęcia w czwartki
godz. 18.15 – 19.30 (8­-12 lat)
godz. 19.45 – 21.00 (13-­17 lat)

Koszt zajęć: 120 złotych m­c

29 września - bezpłatna lekcja pokazowa

START 29 WRZEŚNIA

koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Marta Kostrzewa (śr), Paweł Trabiński (pt)

środa 16.00-17.45
środa 17.45-19.00
piątek 18.00-19.45

opłaty:
gr. środowa
wrzesień 2016 - 84,50 PLN/m-c
pażdziernik 2016 - czerwiec 2017 - 169 PLN/m-c
Razem: 34 zajęcia
gr. piątkowe
wrzesień 2016 - 84,50 PLN/m-c
październik 2016 - styczeń 2017 - 169 PLN/m-c
luty 2017 - 84,50 PLN/m-c
marzec 2017 - czerwiec 2017 - 169 PLN/m-c
Razem: 32 zajęcia

sala 30, poziom 3

koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor: Edyta Nowak-Kokosza

czwartek godz. 16.00-17.00 I grupa
czwartek godz. 17.00-18.00 II grupa

sala 30, poziom 3
cena zajęć 90 zł/m-c

koordynator Aneta Jędrzejewska
START 6 PAŹDZIERNIKA

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Magdalena Filaber, Fundacja Mamy Wołomin

pierwsza niedziela miesiąca, 16.00-18.00

zajęcia bezpłatne

Kawiarenka MDK

START 2 października

koordynator: Olga Pruszyńska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd
SZKÓŁKA SZACHOWA DLA DZIECI
instruktor: Marcin Śliwiński
 
sobota 10.00-12.00 (gr. średniozaawansowana)
sobota 12.00-14.00 (gr. zaawansowana)
opłata: 80 zł/miesiąc
sala chóralna (26), poziom 2
 
Szkółka Szachowa dla przedszkolaków
czwartek 16.00-17.00 (gr. początkująca)
czwartek 17.00-18.00 (gr. początkująca)
czwartek 18.00-19.00 (gr. zaawansowana)
 
opłata: 50 zł/miesięcznie
sala chóralna (26), poziom 2
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Anna Jurkowiecka

poniedziałek 17.30-19.00

opłata: 80 zł/miesiąc

sala 30, poziom 3
START 3 PAŹDZIERNIKA

Zajęcia pokazowe: 28 września

Zapisy pod adresem: a.jurkowiecka@gmail.com

koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

Język angielski

czwartek 8.45-9.45 (gr. początkująca)
czwartek 9.50-10.50 (gr. zaawansowana)

Język niemiecki

czwartek 9.00-10.00

Język francuski

TRWAJĄ ZAPISY

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

opiekun: Leszek Boruc

pierwszy czwartek miesiąca, 17.00-19.00
Sala Szkoleniowa A (nr 19), poziom 1
 
koordynator: Olga Pruszyńska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

Przedział wiekowy: 6-12 lat

Godziny zajęć:
sobota, wg programu 11.00-12.00
START 3 października

Koszt zajęć:
80 zł za semestr

Miejsce zajęć:
sala widowiskowa nr 7, poziom -1

Koordynator: Iwona Stefańska

WIĘCEJ INFORMACJI

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

wykłady cykliczne:

czwartek 11.00-12.30 
 
Sala widowiskowa, nr 7,
poziom -1 
 
płatności: 20 zł/wpisowe (opłata jednorazowa), 70 zł/semestr
START 6 października
 
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor: Agata Kowalik

środy:
16.00-17.00 (6-8 lat)
17.00-18.00 (gr. zaawansowana)
18.00-19.00 (9-11 lat)
 
opłata: 100 zł/miesiąc
 
Sala Szkoleniowa B (25), poziom 2
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska

Współpraca

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

zajęcia -­ środa godz. 12.00­-18.00

Strona WWW: latajacaakademia.pl

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

zajęcia – środa godz. 9.30-­12.30

Strona WWW: mamywolomin.pl

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

Zajęcia - piątek (zajęcia teatralne Piotr Stawski) 14.00-16.00

Sala szkoleniowa (19)

Strona WWW: www.smc.org.pl

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

Warsztaty z gliną to nie tylko zabawa, ale idealne połączenie sztuki z funkcjami terapeutycznymi. Warsztaty ceramiczne to rozwój osobowości.

Wołomińska filia pracowni ceramiki zaprasza na zajęcia, które rozwijają osobowość i rehabilitują.

Zajęcia ceramiczne prowadzone są w grupach do 10 osób oraz indywidualnie dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki w cyklach.

Zajęcia są prowadzone w ramach współpracy i nie odbywają się w MDK.

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE Kalendarium wydarzeń

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE Godziny otwarcia

Miejski Dom Kultury
pn-pt w godz. 8.00-22.00
sob w godz. 8.00-16.00
tel. 22 787 45 13

Kasa MDK
pn, śr w godz. 18.30-20.15
wt w godz. 17.30-19.15
czw, pt w godz. 13.00-14.45

Godziny pracy kasy MDK w okresie wakacyjnym:
w sierpniu pn-pt. w godz. 9-15

Możliwość wpłaty u instruktora MDK
pn, śr w godz. 14.30-18.30
wt w godz. 13.30-17.30
czw, pt w godz. 9.00-13.00

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter. Będziesz regularnie otrzymywał na swoją skrzynkę specjalnie przygotowany e-mail z informacjami o zbliżających się wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez MDK Wołomin.

Regulamin

Zaakceptuj regulamin Newslettera aby się zapisać.

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE MDK partnerem Wołomińskiej Karty Seniora

Karta Seniora baner www partnerzy

Karta Seniora 03

Seniorom posiadającym Wołomińską Kartę Seniora przysługują w MDK następujące zniżki:

  • 5% znizki od ceny biletów wejściowych na imprezy organizowane przez MDK
  • 10% zniżki od ceny zajęć prowadzonych w ramach sekcji w MDK

Patroni medialni

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Twoje preferencje dotyczące plików cookies znajdują się w ustawieniach przeglądarki, gdzie możesz je zmienić. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information