LIS

"Mój ulubiony Młynarski" recital Piotra Machalicy

Mój ulubiony Młynarski strona

Recital "Mój ulubiony Młynarski" to hołd składany Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który Jego piosenki śpiewa od zawsze. Tym razem jednak powstał koncert przeplatany opowieścią i poezją, składający się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Mistrza. Są to piosenki zarówno autorskie, jak i znakomite przekłady, które stały się ważną częścią polskiej kultury. W programie koncertu usłyszymy m.in. "Jeszcze w zielone gramy", "Tango desperado", "Nie ma jak u mamy", "Bynajmniej", "Moje ulubione drzewo", "Najpiękniejszy list miłosny", "Idź swoją drogą", czy "Blue Tango".

pn-pt w godz. 8.00-22.00
sob w godz. 9.00-15.00

pn, śr w godz. 18.30-20.15
wt w godz. 17.30-19.15
czw, pt w godz. 13.00-14.45

Możliwość wpłaty u instruktora MDK
pn, śr w godz. 14.30-18.30
wt w godz. 13.30-17.30
czw, pt w godz. 9.00-13.00

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter. Będziesz regularnie otrzymywał na swoją skrzynkę specjalnie przygotowany e-mail z informacjami o zbliżających się wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez MDK Wołomin.

Zaakceptuj regulamin Newslettera aby się zapisać.

Patroni medialni